#Giriş Yap Üye Ol
HayvanGO En Güvenilir Evcil Hayvan İlan Platform
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0


12-11-2019, Saat:00:33 #1
HayvanGO Yeni Üye *
Aktif Video Grubu
Status: Offline Yorum Sayısı:1 Konu Sayısı:1 Üyelik Tarihi:12-11-2019 Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür Edildi.


En güvenilir evcil hayvan sahiplendirme ilan sitemiz HayvanGO açıldı!

Hayvan sevgisi insandaki merhamet duygusu ile oldukça ilgilidir. İnsanoğlunun var olduğu dönemlerden itibaren yaşamlarımızda yeri olan hayvanlar zamanla evcilleştirilerek evlerimizin içinde aile fertlerimiz haline geldiler. Evcil hayvan sahiplenmek isteyenler için en güvenilir evcil hayvan sahiplendirme platformundan sizlerde istediğiniz canlıyı hemen sahiplenebilirsiniz.

Hayvan sahiplendirme ilan sitemiz ile birçok canlıya yeni yaşam alanları ve güvenli bir hayat sunmayı planlıyoruz. Çok istediğiniz bir kedi veya köpeği sitemizdeki ilanlardan bulabilir sahibi ile iletişime geçerek sahiplenebilirsiniz. HayvanGO ilan sitemize üye olarak sizlerde ilan açabilir ücretli veya ücretsiz olarak evcil hayvan sahiplendirebilirsiniz.

Hayvan sahiplenmek kişide sevgi, saygı ve öz güveni perçinleyerek yaşama daha sıkı tutunmasını sağlıyor. Evinize almak istediğiniz tüylü dostlar size yaşamları boyunca en iyi arkadaş olacaktır. Kedi, köpek, kuş, balık gibi canlılar evlerde bizlerle yaşayan evcil dostlarımızdır. HayvanGO evcil hayvan ilan sitemiz sadece bir ilan sitesi değil tüm evcil hayvanlar hakkında doğru ve güvenilir bilgilerinde olduğunu geniş bir platformdur. Köpek, kedi, kuş, kemirgen, su canlısı veya kümes hayvanı sahiplendirmek isteyenler için ücretsiz üyelik desteğimiz ile ilan sitemize tüm hayvan dostlarını bekliyoruz.

https://www.hayvango.com evcil hayvan ilan sitemize hemen üye ol!Hızlı Menü: